Psycholog

Helianthus - Psycholog Warszawa Mokotów

Kiedy problemy piętrzą się, stają się coraz poważniejsze - wpływają na nasze codziennie funkcjonowanie. Kłopoty z koncentracją, stan obniżonego nastroju, problemy z zasypianiem, trudności w budowaniu i pielęgnowaniu relacji z innymi ludźmi - to często efekty głębiej zakorzenionych problemów. Prawdziwą przyczynę może ujawnić specjalista, posiadający odpowiednią wiedzę, znajomość funkcjonowania ludzkiego umysłu i związanych z nim procesów, zachodzących w organizmie. Takim specjalistą jest psycholog Anna Nowak, prowadząca gabinet pomocy psychologicznej Helianthus (02-626 Warszawa, Al. Niepodległości 71A lok. 23, tel. 660 665 066).

Gwarancją profesjonalnego podejścia jest w tym przypadku posiadana wiedza, wykształcenie oraz bogate doświadczenie. W ofercie znajdziemy leczenie bezsenności, depresji, stanów lękowych, wsparcie w walce z problemami emocjonalnymi, z trudnościami w relacjach z innymi ludźmi. Pomoc otrzymamy również, gdy zmagamy się z cierpieniem, wynikającym z traumatycznych przeżyć lub utraty bliskiej osoby. Najczęściej jednak z pomocy psychologa korzystają osoby, które narażone są na długotrwałe przebywanie pod wpływem stresu, który dezorganizuje ich życie i prowadzi do stanu obniżonego nastroju i przemęczenia. Oprócz tego, z pomocy biura skorzystać mogą również osoby odporne na medyczną terapię zakłóceń funkcjonowania organizmu.

Odpowiednia terapia psychologiczna lub farmakologiczna dostosowywana jest do każdego indywidualnie. Jako psycholog kliniczny, Anna Nowak kieruje się w swej pracy Kodeksem Etyczno – Zawodowym Psychologa, zatwierdzonym przez PTP. Do skorzystania z usług gabinetu zachęca dodatkowo jego korzystna lokalizacja (Psycholog Warszawa Mokotów), a także zapewniająca wygodę możliwość skorzystania z konsultacji internetowych.

Menu: Padaczka | Przyczyny padaczki | Napady padaczkowe | Leczenie padaczki | Pomoc w padaczce | Profilaktyka padaczki | Więcej o padaczce

Mogą Cię zainteresować również...

01 Depresja a choroby somatyczne - Istnieje ścisły związek pomiędzy chorobami somatycznymi (dotyczącymi ciała) a depresją. Zależność ta jest szczególnie widoczna w przypadku chorób układu krążenia, układu pokarmowego, chorób endokrynologicznych, alergicznych czy nowotworów.

02 Przyczyny depresji - Depresja uznawana jest za chorobę cywilizacyjną. Zatem zaburzenia depresyjne są konsekwencją rozwoju cywilizacyjnego, globalizacji, przyspieszenia społeczeństw w nadrabianiu zaległości ekonomiczno-kulturowych.

03 Przyczyny i objawy umożliwiające diagnozę zespołu Aspergera - Przyczyny zespołu Aspergera nie są do końca znane. Lekarze nie są zgodni, czy ma on podłoże genetyczne, niektórzy badacze wskazują na mechanizm somatyczny czy następstwa zatrucia metalami ciężkimi.

04 Dorośli z Aspergerem - W wielu przypadkach Zespół Aspergera diagnozuje się u dzieci w wieku szkolnym, ok. 8-10 roku życia, gdy leczenie jest już trudne. Często jednak zdarza się, że ludzie żyją z Aspergerem do wieku dorosłego i dowiadują się o nim bardzo późno – lub wcale.